На Херсонщині знову відключили електрику - окупаційна влада
У Херсоні та області знову частково відключили електропостачання, повідомляють російські агентства ТАСС та "РИА Новости" з посиланням на окупаційну адміністрацію та своїх кореспондентів у місті.
Згідно з повідомленнями, у Херсоні вимкнулись світлофори, припинився рух тролейбусів та згасло світло у будівлях. Подекуди також немає води.
Минулого тижня Херсон уже залишався без електрики. Це було пов'язано із тимчасовою зупинкою Запорізької АЕС, що виникла в результаті пожежі.
Напередодні окупаційна адміністрація також повідомляла про відключення електрики та води у Новій Каховці, пов'язуючи це з українськими обстрілами дамби Каховської ГЕС, через яку проходить одна з переправ через Дніпро.













