На Донеччині за добу загинуло 7 людей - ОВА
Російські військові убили сім мирних жителів Донецької області за добу 6 липня, повідомив голова Донецької обласної адміністрації Павло Кириленко.
"Росія вбиває цивільних! За 6 липня росіяни вбили 7 мирних жителів Донеччини: 3 у Торецьку, 2 в Авдіївці, 1 у Кодемі і 1 у Сіверську. Ще 2 людини отримали поранення", - написав він у телеграмі. Загалом з початку повномасштабного вторгнення Росії у Донецькій області загинуло щонайменше 577 мирних мешканців, ще близько 1,5 тисячі поранені.
Точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі наразі неможливо встановити.