Під час ракетного обстрілу центральної частини Вінниці на площі
перебувало багато людей, ніхто не слідував до укриття попри сигнали повітряної
тривоги, повідомляє позаштатна кореспондентка ВВС News Україна з
Вінниці.
Досі, за її словами, Вінниця була безпечним місцем, яке
часто обирали для переїзду українці з інших регіонів, де зараз ідуть
бойові дії. Тут не було таких вибухів.
Площа, яка стала епіцентром влучання ракет, розташована на
величезному перехресті, з якого можна дістати у будь-який кінець місця.
Люди чекали тут транспорту, пили каву, йшли у своїх справах.
В офісному центрі розташовувалися клініка, кафе, пошив одягу,
гуртки для дитячого розвитку і дозвілля. Саме тому тут завжди було людно.
Як розповідає кореспондентка, у перші
хвилини після вибуху люди розбігалися в різні боки, у них у всіх був розірваний
одяг, а з рук та ніг текла кров – від осколків з вибитих навколо
шибок.
На тому місці - стоянка таксі, тому, за словами журналістки,
значна частина загиблих, – саме таксисти.
Один таксист розповів, що саме перед вибухом йому зателефонував
знайомий і запросив від'їхати на каву. Там, де він стояв, і стався вибух.
Також, за словами поліції, вигоріла
вщент приватна клініка.
Там могли були як лікарі, так і пацієнти. Офіційного підтвердження цієї інформації
поки що немає.
Внаслідок ракетного удару по Вінниці загинули щонайменше 20 людей,
серед них – троє дітей. Ще 90 людей поранені.