США з'ясовують долю двох американців, які могли потрапити в полон до росіян
У Білому домі стверджують, що "докладають максимальних зусиль, щоб дізнатися більше" про двох громадян США, які зникли безвісти в Україні.
Рідні 39-річного Александра Дрюка та 27-річного Енді Хюїна побоюються, що вони могли потрапити в полон після того, як добровольцями пішли воювати у складі підрозділу української армії.
Reuters повідомляє, що вони, ймовірно, брали участь в операції у Харківській області, але не повернулася.
Кажуть, що вони не виходили на зв'язок із рідними з 8 червня.
Офіційні особи США кажуть, що немає жодних підтверджень того, що двох чоловіків захопили російські війська.
Раніше The Telegraph з посиланням на власні джерела повідомила, що Дрюк та Хюїн потрапили в полон під час запеклого бою біля Харкова минулого тижня.
Бойовий товариш обох чоловіків, який попросив не називати його імені, розповів The Telegraph, що вони потрапили в полон після того, як минулого четверга під час бою в селі Ізбицьке за 50 км на північний схід від Харкова наштовхнулися на набагато більші російські сили. Це село розташоване менш ніж за 8 км від російського кордону.
Представник Ради національної безпеки США порадив американцям не їздити в Україну, закликаючи їх шукати інші шляхи підтримки країни.







