Колони російської техніки їдуть з Маріуполя у напрямку Бердянськ - Пологи - Андрющенко
Другий день поспіль великі колони військової техніки виїжджають з Маріуполя в напрямку Бердянськ - Пологи, повідомив радник мера міста Петро Анрющенко у своєму телеграм-каналі.
"Зміна тактики пов’язана з виводом більшості військового залишку окупантів з міста на інші ділянки фронту. Банальна нестача ресурсу", - пояснив Андрющенко.
За його словами, російські військові змінили тактику контролю за пересуванням: демонтували стаціонарні блокпости та залишили лише контрольні пункти в районі мостів.
При цьому, пише Андрющенко, за контролем частіше слідкують мобільні групи, що раптово з’являються в різних районах міста.
Радник мера розповідає, що настрої серед російських військових у Маріуполі ”далекі від бравурних заяв пропаганди”.
"Панує небажання продовжувати участь у війні, особливо серед мешканців Донеччини. Частішають розмови про бажання здатись в полон, особливо після повідомлення про перекидання їх на напрям боїв в Запоріжжя", - пише Анрющенко.
Але, за його словами, через те, що російські військові не розуміють механізму здачі в полон, а також через відверті погрози офіцерів, усі ці бажання залишаються здебільшого на рівні розмов.









