ОП відкидає "передачу послання" Путіну через індонезійського президента - ЗМІ
Офіс президента України не підтверджує, що Володимир Зеленський "передав послання" очільнику Кремля Володимиру Путіну через індонезійського президента Джоко Відодо.
Про це сказав речник президента Сергій Никифоров в коментарі "Українській правді".
"Що стосується будь-яких послань, то президент України, якщо хоче до когось звернутися, робить це публічно у своїх щоденних зверненнях", - наголосив він.
Никифоров також зазначив, що Індонезія - один з найбільших імпортерів пшениці з України, тому блокування українських портів було основною темою на переговорах президентів в Києві.
"Росія несе повну відповідальність за зрив експорту як до Індонезії, так і до інших регіонів світу. І вона ж буде відповідати за продовольчу кризу, яка може утворитися, якщо терміново не розблокувати українські порти. Саме про це Володимир Зеленський у деталях розповів Джоко Відодо", - пояснив він.
Індонезійський президент відвідав Київ 29 червня, а 30 червня прибув до Москви. На спільному брифінгу з Володимиром Путіним він заявив: "Я передав послання президента Зеленського до президента Путіна і висловив свою готовність налагодити спілкування між двома лідерами".
Речник Кремля Дмитро Пєсков заявив, що йому не відомий зміст цього "послання".













