Російські військові інтенсивно обстрілюють Донецьку область, на Сумщині завдали удару по психоневрологічному інтернату, а у Харкові частково зруйнували школу. Про це йдеться в зведенні з регіонів від обласних військових адміністрацій та офісу президента.
На Сумщині росіяни випустили понад 230 мін та
снарядів різного калібру. Постраждали п'ять громад: Зноб-Новгородська,
Новослобідська, Великописарівська, Білопільська, Хотінська.
"Ввечері росіяни обстрілювали з мінометів та артилерії
територію та приміщення Атинського психоневрологічного інтернату. Спалахнула
пожежа у їдальні закладу, зруйнований адмінкорпус та гуртожиток", - йдеться в повідомленні.
Внаслідок обстрілу постраждали три пацієнти інтернату, вони у лікарні.
На Чернігівщині росіяни обстріляли зі стрілецької
зброї прикордонну місцевість у Корюківському районі.
На Дніпропетровщині росіяни знову обстріляли
Криворізький район. У селі Шестірня внаслідок удару з боку росіян у дитячому
садку вибуховою хвилею вибило вікна.
У Харкові о 4 ранку росіяни вдарили по школі, частина
будівлі зруйнована. За попередніми даними, постраждалих немає.
У Харківській області протягом доби росіяни завдавали ударів по громадах Харківського, Ізюмського, Богодухівського
районів області. Горіли житлові будинки, господарчі споруди, були пошкоджені
поля. За добу по області 4 поранених, у селі Безруки - 3 загиблих.
На Луганщині росіяни закріпилися в Лисичанську.
Ворогу також вдалося форсувати річку Сіверський Донець і захопити Білогорівку.
На Донеччині росіяни різко наростили обстріли.
Постраждали Авдіївка (житловий сектор, цех АКХЗ); Бахмут (житловий сектор);
Краматорськ (готель, житловий сектор); Слов’янськ (житловий сектор, ринок,
садове товариство, фільтрувальна станція, гаражі) та населені пункти:
Олексієво-Дружківка, Малинівка (елеватор), Новополтавка. Загалом пошкоджено 82
об’єкти. За добу в області — 9 загиблих, в тому числі дитина; 25 поранених, з
них — одна дитина.
"Область залишається без газу і частково без води й
електрики. Евакуація населення триває", - відзначається у повідомленні.
На Миколаївщині обстріляні населені пункти на
території Куцурубської громади, Первомайської, Воскресенської громад. Є
пошкоджені будівлі, за попередніми даними — постраждалих немає.
На Херсонщині через обстріли росіян та бойові дії зафіксовані
пожежі на полях з пшеницею, загоряння лісів та лісосмуг, поранена худоба,
знищені будинки мирних жителів.
Найбільш складною є ситуація у Бериславському, Каховському
та частині Херсонського районів, у самому Херсоні.