У Сєвєродонецьку росіян витіснили з кількох вулиць - Гайдай
Ситуація на сході Луганської області "залишається складною, бо російська армія намагається прорвати нашу лінію оборони з усіх боків" - із боку Золотого, Попасної, Комишувахи, Білогорівки, заявив голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай.
Головною метою наступу російських військ, як і раніше, є повне захоплення Сєвєродонецька.
Попри те, що росіяни контролюють більшу частину міста, українським бійцям вдалося витіснити їх з кількох вулць, каже Гайдай.
"Вони контролюють більшу частину міста, але не все місто, як вони заявляли раніше, - додав Гайдай. - Бої тривають, вчора наші хлопці провели контратаки, відтіснивши ворога на деяких вулицях і взявши кілька полонених", – розповів він в ефірі телемарафону.
Російські війська намагаються просунутися і до сусіднього від Сєверодонецька міста - Лисичанська, зазнають великих втрат в особовому складі та бронетехніці, але перекидають підкріплення, сказав Гайдай.