За поразки в Україні Кремль карає командирів російських військ, повідомляє розвідка ЗСУ.
"За час російсько-української війни жодних стратегічних завдань, які були пафосно оголошені Путіним у промові 23 лютого, російським окупаційним військам виконати не вдалося. "Непереможна та легендарна" армія виявилася ордою вбивць, мародерів, ґвалтівників та боягузів під керівництвом нездар та злодіїв", - йдеться у повідомленні ГРУ.
Там зазначають, що "пошук винних керівництво країни-окупанта розпочало в "кращих сталінських традиціях".
"Так, за "героїчну втрату" гордості ЧФ РФ ракетного крейсера "Москва" був відсторонений від посади та заарештований командувач Чорноморського флоту віцеадмірал Ігор Осипов. Слідчі дії також було розпочато щодо його першого заступника віцеадмірала Сергія Пінчука", - йдеться у повідомленні.
За безпрецедентні втрати особового складу, озброєння та військової техніки усунуто з посади генерал-лейтенента Владислава Єршова, який керував шостою армією ЗС РФ.
З цих же причин відсторонено командира першої танкової армії Західного військового округу генерал-лейтенанта Сергія Киселя, - "всупереч наказу вищого керівництва” генерал відправляв на виконання каральних операцій на територію України строковиків.
У зв'язку з незадовільним виконанням завдань усунуто з посади командувача 22 АК південного військового округу в Криму генерал-майора Аркадія Марзоєва.
Усунули з посади й командира 103 окремої бригади матеріально-технічного забезпечення полковника Михайла Пономарьова.
"Ці показові покарання лише сприяють поширенню серед окупантів недовіри до своїх командирів. Воєначальники країни-агресора й надалі продовжують вражати світ своєю некомпетентністю", - зазначають у ГУР.