Метро Харкова запрацює 24 травня
Харківський метрополітен відновить перевезення пасажирів у вівторок, 24 травня. Про це сьогодні повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.
За його словами, міська влада зробить усе необхідне для безпеки пасажирів.
"Ми більше не можемо тягнути - нам слід запускати метрополітен. Моє завдання - забезпечити місто транспортом та перезапустити економіку", - сказав мер.
"Людям потрібно їздити на роботу. Це податки, пенсії, зарплати і, зрештою, будівництво нових мікрорайонів", - наголосив Ігор Терехов.
Від початку війни харківське метро перетворилося на сховище для багатьох мешканців міста: люди буквально жили на станціях, поки місто обстрілювала російська армія.
Нині українським військовим вдалося відтіснити росіян від міста, значно зменшивши кількість обстрілів.











