Російські війська наступають на Донбасі на кількох напрямках. Про це повідомляє у зведенні Генштаб ЗСУ.
Російські війська намагаються розвинути наступальні дії на Лиманському, Сєверодонецькому, Бахмутському, Авдіївському та Курахівському напрямках.
"Основним завданням залишається встановлення повного контролю над Рубіжним, захоплення Лиману та Сєвєродонецька", - йдеться в повідомленні.
На Лиманському напрямку росіяни форсували річку Сіверський Донець для введення основних сил та проведення наступу.
"У напрямку на Сіверськ веде наступ в бік Зеленої Долини і Новоселівки. Тривають бойові дії", - повідомляють в Генштабі ЗСУ.
У напрямку Кремінної на Луганщині росіяни перекинули понтонні мости.
На Сєвєродонецькому напрямку росіяни ведуть наступ у напрямку Кудряшівка, Сєвєродонецьк. За даними Генштабу ЗСУ, тут російські військові мають "частковий успіх".
На Бахмутському напрямку росіяни штурмують території поблизу Певомайська та Комишувахи.
На Авдіївському напрямку російські війська наступають в районі Новобахмутівки та Новокалинове.
На Курахівському напрямку "ворог наступає у напрямках Степне – Новомихайлівка, Славне – Новомихайлівка та Олександрівка – Мар’їнка", повідомляє Генштаб ЗСУ.
Окрім того, на Харківщині російські війська посилюютьcя, щоб відновити наступ на Барвінкове та на Слов'янськ у Донецькій області.
"З метою доукомплектування підрозділів, що зазнали втрат, та логістичного забезпечення угруповання військ противник перемістив до визначеного району близько 300 одиниць озброєння та військової техніки", - йдеться в повідомленні.
У Маріуполі росіяни продовжують завдавати авіаудари по Азовсталі, повідомляє Генштаб ЗСУ.
Загалом, за даними українських військових, у Донецькій та Луганській областях вчора відбили дев’ять атак росіян, знищено низку одиниць російської техніки: вісім танків, шість машин бойової броньованої техніки, п’ять автомобілів та одну зенітну установку. Підрозділи протиповітряної оборони збили чотири безпілотники “Орлан-10”.