Міністерство оборони Великої Британії оприлюднило щоденну оцінку бойових дій в Україні.
У звіті стверджується, що українські сили провели "локалізовані" контратаки на північний захід від Києва з деяким успіхом, при цьому росіяни були відтіснені з ряду позицій.
Але міністерство оборони попереджає, що російські сили все ще становлять значну загрозу для столиці через свою ударну здатність.
На півдні міністерство оборони стверджує, що Росія продовжує наступ на Маріуполь за допомогою потужних обстрілів, але каже, що українські сили все ще контролюють центр міста.
В інших місцях російські війська "утримують блокуючі позиції, намагаючись реорганізувати та перезавантажити свої сили", - йдеться в документі.
Ще одна оцінка бойових дій - цього разу Джек Уотлінг, науковий співробітник з сухопутних військ в аналітичному центрі Royal United Services Institute менш оптимістичний щодо Маріуполя.
За його словами, Ірпінь, що на північ від Києва, знову є під контролем України, і показує різницю в моральному стані, техніці та постачаннях між двома сторонами.
Пан Уотлінг також каже, що дуже ймовірно, що Маріуполь впаде “неминуче”.
Тоді російські війська “почнуть оточувати” українські підрозділи на Донбасі на сході, каже він, а це одні з найкращих підрозділів України, які воюють найдовше.
"У них буде мало боєприпасів, вони будуть дуже втомлені, і це буде серйозною невдачею для українських військових", - каже експерт.