Терміново, Росія заявила в Раді безпеки ООН, що вивезла з України 620 тисяч українців
Постійний представник Росії в ООН Васілій Небензя заявив на засіданні Ради безпеки ООН, що з 24 лютого до Росії вивезли понад 620 тисяч українців.
За словами Небензі, лише з Маріуполя у східному напрямку росіяни вивезли понад 120 тисяч людей.
Небензя стверджує, що "не йдеться про якийсь примус або викрадення, як це люблять представляти наші західні партнери".
Україна неодноразово звинувачувала російську владу в тому, що вона насильно вивозить мешканців країни до Росії. Як повідомляла українська влада, у деяких випадках дітей вивозять без згоди батьків.
У вівторок уповноважена Верховна Рада з прав людини Людмила Денісова написала у Telegram, що російські війська насильно вивозять вже і мешканців з підконтрольного їм Ізюму.
"Ворог створює фільтраційні табори та коридори, через які депортує українських громадян до Росії", - пише Денисова.