Росіяни вивезли з Маріуполя в "ДНР" персонал та пацієнтів лікарні - міськрада
Російські військові примусово вивезли на територію, підконтрольну "ДНР", персонал та пацієнтів з маріупольської лікарні №4, повідомляє Маріупольська міськрада.
"Персонал та пацієнти міської лікарні №4 ім. Мацука були примусово вивезені з Маріуполя на тимчасово окуповану територію України. До медичного закладу прийшли озброєні люди, які в ультимативній формі повідомили, що лікарі та пацієнти повинні виходити та сідати до транспорту окупантів", - йдеться в повідомленні.
Виснажені люди, які перебували в лікарні, мусили погодитися, зазначено у повідомленні.
"Що буде далі з людьми – невідомо. Раніше вже були підтверджені випадки, коли людей відправляли до депресивних регіонів Росії", - відзначають у міськраді.
У Маріупольській міськраді повідомили, що готують реєстр таких людей, щоб потім повернути їх Україну.
У вівторок представник Росії в ООН Василій Небензя заявив, що Росія вивезла з України 620 тисяч українських громадян, зокрема, 120 тисяч з Маріуполя.
У Маріупольській міськраді кількість примусово вивезених Росією оцінюють у щонайменше 40 тисяч людей.