Росіяни протестують проти війни з Україною. Їх затримують
У містах Росії відбуваються акції протесту з вимогою зупинити війну в Україні.
У Петербурзі за пів години з початку антивоєнної акції біля Гостиного двору затримали щонайменше 13 журналістів, а також 12 людей, які стояли біля метро, повідомляє видання "Бумага".
За даними "Бумага", з другого автозаку відпустили кореспондента "Комерсанта" та інших журналістів. Проте протестувальники продовжують збиратися на Невському проспекті.
Російський борець з корупцією Олексій Навальний, який раніше був ув'язнений, закликав своїх прихильників і всіх небайдужих людей вийти на акції протесту у своїх містах у неділю о 14 годині за московським часом.
Центральні вулиці та площі Санкт-Петербурга у зв'язку з антивоєнною акцією оточені ОМОНом.
На шоломах у омоновців наклеєно знак Z, який став спонтанним символом прихильників російської агресії проти України. Адже зброя, якою вбивають українців та обстрілюють українські міста, містить цю букву.
На петербурзьких будинках у ці дні масово вивішені російські прапори, зустрічається реклама з георгіївською стрічкою, що утворює букву Z.
Телеграм канал "П'ятниця" повідомляє, що затримання відбуваються у різних місцях центру міста: затримують за жовто-синій одяг або предмети в руках та зелені стрічки. При цьому, за даними видання "Бумага", на мостах, ринвах та віконних ґратах - десятки зелених стрічок.
Такий флешмоб, який символізує мир, весну, а також за припущеннями користувачів соцмереж, прізвище президента України, запустили у лютому у різних містах, але жителям не рекомендують причіплювати таку стрічку на одяг, щоб не привертати увагу поліції.
Затриманих, за даними ОВС-інфо – понад 60 осіб.
13 березня в окупованих Росією містах півдня України на мітинги проти окупації вийшли тисячі людей.

Автор фото, Пятница

Автор фото, Пятница










