Резніков: непідготовлених чоловіків не відправлять воювати
Ніхто не буде забирати непідготовлених чоловіків до армії та відправляти їх на фронт, заявив міністр оборони Олексій Резніков.
"У цьому немає жодного сенсу. Навпаки. Наша армія зупиняє більш численного ворога, тому що вона вмотивована, краще навчена і озброєна", - сказав він у своєму новому відеозверненні.
За словами Резнікова, до бойових підрозділів будуть відправляти тих людей, які мають відповідні навички, зброю та оснащення.
"Просто будьте на контакті з центром комплектування за місцем фактичного проживання. Це потрібно не тільки для оборони, а загалом для країни та економіки. Щоб ми розуміли усі можливості та могли планувати”, - сказав міністр.
Він закликав усіх військовозобов'язаних, які переїхали в інші регіони, повідомити про себе у місцеві центри комплектування.