У столиці Сербії Белграді у неділю, 13 березня, другі вихідні поспіль пройшла акція на підтримку Росії.
"Серби та росіяни - брати навіки!", - скандували присутні в центрі Белграда.
Декілька сотень людей сонячним, але прохолодним днем зібралися на одній із найбільших за площею парковок Белграда.
На припаркованих автомобілях майоріли прапори Сербії та Росії, власники авто безперервно тиснули на клаксони.
"Ми тут, щоби підтримати наших братів у Росії. Минулої суботи мені дзвонили так багато росіян, вони розповідали, що їхні батьки плакали, коли дивилися відео з Белграда. Давайте ще раз покажемо їм, що серби та росіяни - брати", – сказав Дамнян Кнежевич із правої Національної патрульної організації, яка виступила одним із організаторів акції.
Це друга проросійська демонстрація у Белграді від початку вторгнення російських військ в Україну.
Коли на стоянці зібралося понад 50 автомобілів, на багатьох з яких було нанесено літеру Z, вони почали автопробіг, повільно їдучи столицею.
Попри холодну погоду, вони їхали повільно з відкритими вікнами, розмахуючи російськими та сербськими прапорами та сигналячи.
Понад дві години центр Белграда було майже заблоковано, його центральними вулицями проїжджали десятки автомобілів.
Минулої п'ятниці на одній із головних площ Сербії зібралося кілька тисяч людей на підтримку Росії. За два дні на тих же вулицях пройшла антивоєнна акція на підтримку України.