Росія готує фейк на Запорізькій АЕС - Енергоатом

Автор фото, EPA
Керівництво компанії Енергоатом поширило термінове попередження про те, що Росія готує інформаційно-пропагандистську операцію на захопленій Запорізькій АЕС.
За його твердженням, для цього на найбільшу у Європі атомну електростанцію привезли спеціальну групу пропагандистів.
"Увага! Увага! На Запорізьку АЕС російські окупанти завезли 14 журналістів-пропагандистів, - повідомляє компанія. - Найближчим часом від них поллються тони інформаційного лайна про "безпеку" найбільшого в Європі ядерного об‘єкту, щоб "переконливо" виправдати ядерний тероризм загарбників".
У повідомленні сказано, що в межах пропагандистської операції, працівників станції змусять на камеру висловити нібито вдячність росіянам, Росатому на готовність прийняти делегацію МАГАТЕ.
"НЕ ВІРТЕ!" - закликає Енергоатом. Компанія нагадує, що станом на вечір понеділка на території ЗАЕС перебували близько 50 одиниць важкої техніки, боєприпаси, вибухівка та щонайменше 400 росіян, які захопили АЕС.
"Персонал станції працює на енергоблоках, забезпечуючи експлуатацію ядерних установок. Всі технічні рішення керівництво станції примусили погоджувати з представником окупантів", - сказано в повідомленні.
Наразі радіаційний фон на ЗАЕС і прилеглих територіях перебуває в нормі, запевняє Енергоатом, але каже, що ситуація може змінитися "внаслідок порушення загарбниками вимог ядерної та радіаційної безпеки".





