Репера Killer Mike арештували після вручення "Греммі" просто у залі. Що він зробив?

Published

Американського репера Killer Mike затримали через бійку невдовзі після того, як музиканту вручили три премії "Греммі", повідомила поліція Лос-Анджелеса в неділю.

Речник поліції Лос-Анджелеса Майк Лопес розповів Associated Press, що репера арештували у залі Crypto.com Arena, де проходила церемонія.

Лопес додав, що 48-річного музиканта раніше засудили за кримінальний злочин, але потім звільнили. Він має постати перед судом пізніше цього місяця.

На відео з місця події видно, як Майкла Рендера, справжнє ім'я Killer Mike, виводять у наручниках поліцейські.

Це сталося незабаром після того, як репер і політичний активіст отримав три нагороди "Греммі", вперше за 20 років.

Його пісня Scientists & Engineers, за участю André 3000, Future та Eryn Allen Kane, здобула нагороди за найкращу реп-пісню та найкраще реп-виконання.

А його альбом Michael переміг у категорії найкращий реп-альбом.

Skip Підписуйтеся на нас у соцмережах and continue readingПідписуйтеся на нас у соцмережах

End of Підписуйтеся на нас у соцмережах

Отримуючи нагороди, 48-річний музикант сказав: "Це для тих, хто думає, що надто старий, щоб читати реп... ми підтримуємо хіп-хоп. Ніколи не припиняйте робити те, що ви робите".

Повідомляють, що очевидці на арені почули, як хтось кричав "звільніть Майка", коли репера виводили з зали.

Killer Mike активно розповідає про проблеми, з якими стикаються темношкірі американці, серед іншого про жорстокість поліції та расизм.

Тейлор Свіфт увійшла в історію

У Лос-Анджелесі відбулася 66-та церемонія нагородження найпрестижнішої музичної нагороди – "Греммі".

Нагороди вручали за пісні та альбоми, які вийшли з 1 жовтня 2022 року по 15 вересня 2023 року. Номінанти представлені у 94 категоріях.

Премія "Греммі" за найкращий альбом року дісталася американській співачці Тейлор Свіфт. Вона стала першою виконавицею, яка здобула цей престижний трофей чотири рази. Нагородою відзначили її альбом Midnights.

У категорії "Пісня року" перемогла американська співачка Біллі Айліш за трек What Was I Made For? з фільму "Барбі".

Номінації "Пісня року", "Альбом року", "Запис року", "Найкращий новий виконавець" – чотири найголовніші.

У категорії на "Найкращу пісню року" разом із Біллі Айліш змагалися Дуа Ліпа з піснею Dance the Night, Джон Батіст з композицією Butterfly, Лана Дель Рей з A&W, Майлі Сайрус із Flowers, Тейлор Свіфт з Anti-Hero, Олівія Родріго з Vampire та SZA з Kill Bill.

У категорії "Найкращий альбом року" крім Midnights Тейлор Свіфт також були The Record від Boygenius, The Age of Pleasure від Жанель Моне, World Music Radio від Джона Батіста, Did You Know That There’s a Tunnel Under Ocean Blvd від Лани Дель Рей, Endless Summer Vacation від Майлі Сайрус, Guts від Олівії Родріго та SOS від SZA.

У категорії "Запис року" нагородили Майлі Сайрус із композицією Flowers. Трек Flowers минулого року протягом восьми тижнів посідав перше місце у музичному чарті Billboard.

До цього Сайрус отримала свою першу нагороду "Греммі" у категорії "Найкраще сольне попвиконання".

У категорії "Найкращий новий виконавець" перемогла Вікторія Моне.

Тейлор Свіфт отримала також премії у категорії "Найкращий вокальний попальбом". Беручи статуетку, вона оголосила про вихід у квітні нового, 11 альбому The Tortured Poets Department.

Цього року переможців також обирали у трьох нових категоріях - "Найкраще африканське музичне виконання", "Найкращий альтернативний джазовий альбом" та "Найкращий данс-поп-запис".