You’re viewing a text-only version of this website that uses less data. View the main version of the website including all images and videos.
Через нічну атаку відключення світла подовжать
У суботу, 1 червня, ввечері з 18:00 до 24:00 будуть обмеження в постачанні електрики як промисловості, так і населенню, повідомили в "Укренерго"ю Раніше міністерство енергтеики повдіомляло про можливі відключення світла до 23:00. Але там зазначали, що через російську нічну масовану атаку на енергосистему "обсяги обмежень можуть змінюватися".
Основною причиною відключень у міненерго називають дефіцит потужності, спричинений попередніми масованими ударами по енергетиці.
Про відключення світла в суботу напередодні попереджали і в "Укренерго", але це було ще до того, як Росія нанесла черговий удар по енергетичній інфраструктурі.
Після удару в "Укренерго" повідомили про пошкодження на об'єктах у Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській та Івано-Франківській областях. А згодом розширило інтервал обмежень на годину - до півночі.
Читайте доклідніше:
Поки що, за повідомленням Міненерго, наслідки атаки уточнюються, і там, де це можливо, енергетики працюють над їхньою ліквідацією.
На суботу в міністерстві прогнозують імпорт електроенергії – 26 946 МВт*год. Експорту не передбачається.
Напередодні світло українським споживачам постачали за рахунок власної генерації, комерційного імпорту та – ввечері – аварійною допомогою з енергосистем Румунії, Польщі та Словаччини.