Srbija i sport: „Ovaj tim ima dušu” - doček srebrnih košarkaša

Objavljeno

Malo pre ponoći, osvajači srebrne medalje na Svetskom prvenstvu u košarci sleteli su na beogradski aerodrom.

Dočekali su ih najverniji navijači uzvicima: „Šampioni! Šampioni!".

Najuporniji su uspeli da se slikaju ili da dobiju autogram od omiljenih igrača.

Mlada ekipa, bez velikih igračkih zvezda postigla je uspeh, a srž toga je „zajedništvo koje je krasilo ekipu od pripremnih utakmica do finala", rekao je reprezentativac Stefan Jović.

„Ovaj tim ima dušu", kaže on.

Pripremili: Grujica Andrić i Jelena Maksimović

Pratite nas na Fejsbuku,Tviteru i Vajberu. Ako imate predlog teme za nas, javite se na bbcnasrpskom@bbc.co.uk