Srbija i sport: „Ovaj tim ima dušu” - doček srebrnih košarkaša
Objavljeno
Malo pre ponoći, osvajači srebrne medalje na Svetskom prvenstvu u košarci sleteli su na beogradski aerodrom.
Dočekali su ih najverniji navijači uzvicima: „Šampioni! Šampioni!".
Najuporniji su uspeli da se slikaju ili da dobiju autogram od omiljenih igrača.
Mlada ekipa, bez velikih igračkih zvezda postigla je uspeh, a srž toga je „zajedništvo koje je krasilo ekipu od pripremnih utakmica do finala", rekao je reprezentativac Stefan Jović.
„Ovaj tim ima dušu", kaže on.
Pripremili: Grujica Andrić i Jelena Maksimović



