Србија и спорт: „Овај тим има душу” - дочек сребрних кошаркаша
Објављено
Мало пре поноћи, освајачи сребрне медаље на Светском првенству у кошарци слетели су на београдски аеродром.
Дочекали су их највернији навијачи узвицима: „Шампиони! Шампиони!".
Најупорнији су успели да се сликају или да добију аутограм од омиљених играча.
Млада екипа, без великих играчких звезда постигла је успех, а срж тога је „заједништво које је красило екипу од припремних утакмица до финала", рекао је репрезентативац Стефан Јовић.
„Овај тим има душу", каже он.
Припремили: Грујица Андрић и Јелена Максимовић



