Корона вирус: Како су супербогати провели изолацију

Објављено

Када је свет ушао у изолацију, све је више људи напустило градове и отишло у природу - док су се супербогати упутили у забачене делове, у јахте и приватне авионе.

Али где су се тачно упутили?

Од замкова до приватних острва до луксузних подземних бункера са базеном и биоскопом - овако су супербогати провели изолацију.

Припремили: Ашни Лакани и Бен Брајант

Пратите нас на Фејсбуку и Твитеру. Ако имате предлог теме за нас, јавите се на bbcnasrpskom@bbc.co.uk