Корона вирус: Како су супербогати провели изолацију
Објављено
Када је свет ушао у изолацију, све је више људи напустило градове и отишло у природу - док су се супербогати упутили у забачене делове, у јахте и приватне авионе.
Али где су се тачно упутили?
Од замкова до приватних острва до луксузних подземних бункера са базеном и биоскопом - овако су супербогати провели изолацију.
Припремили: Ашни Лакани и Бен Брајант

- ШТА СУ СИМПТОМИ? Кратак водич
- МЕРЕ ЗАШТИТЕ: Како прати руке
- ДА ЛИ ЋЕ БИТИ ВАКЦИНА? Досадашњи напредак у истраживањима
- КОЛИКА ЈЕ СМРТНОСТ? Сазнајте више



