http://bbc.com.im/ukrainian/

Лауреатка Нобелівської премії миру отримала нагороду

Лауреат цьогорічної Нобелівської премії миру, іранська правозахисниця Шірін Ібаді, прийняла свою нагороду з промовою, в якій скритикувала політику США та Ізраїлю.

Промовляючи під час урочистої церемонії в Осло, пані Ібаді заявила, що деякі західні демократії порушують міжнародні закони з захисту прав людини, коли використовують військову силу в ім'я демократії.

Пані Ібаді, яка є першим представником Ірану і першою жінкою-мусульманкою поміж Нобелівських лауреатів, захищала право жінок на рівність, і висловила сподівання, що її нагорода буде натхненням для жінок в Ірані і цілому світі.

Вона, зокрема, сказала, що сподівається: її нагородження дозволить жінкам в Ірані й поза Іраном повірити у себе.