Легендарний репер Dr. Dre у лікарні з хворобою мозку

Доктор Дре

Автор фото, Reuters

Published
Час прочитання: 1 хв

Одну з найбільш впливових зірок за всю історію хіп-хопу Dr. Dre шпиталізували з аневризмою мозку.

У лікарню в Лос-Анджелесі він потрапив ще у понеділок, повідомляє американське видання TMZ.

Dr. Dre вже встиг зробити пост у Instagram: "Я почуваюся чудово, про мене відмінно піклується моя медична команда".

Він також анонсував, що незабаром його випишуть.

Пропустити Instagram допис
Дозволити контент Instagram?

Ця стаття містить контент, наданий Instagram. Ми питаємо про ваш дозвіл перед завантаженням, тому що сайт може використовувати файли cookie та інші технології. Ви можете ознайомитися з політикою щодо файлів cookie Instagram i політикою конфіденційності, перш ніж надати дозвіл. Щоб переглянути цей контент, виберіть "Прийняти та продовжити".

Увага: інші сайти можуть містити рекламу

Кінець Instagram допису

Аневризма головного мозку - патологічна випуклість артерії у мозку через високий тиск.

Найчастіше аневризми помічають, коли вони лопаються, що призводить до інсультів і може завершитися смертю.

На хворобу Dr. Dre вже відреагувало багато його друзів і соратників по хіп-хоп-сцені.

Ice Cube, який разом з Dr. Dre був учасником одного з перших ганста-реп-гуртів N.W.A у 1980-х, написав: "Шліть свою любов та молитви приятелю Dr. Dre".

Snoop Dogg, якого Dr. Dre розкрутив до статусу зірки на початку 1990-х, запостив у Instagram: "Одужуй Dr. Dre, бо ти нам потрібен".

А реперка і продюсерка Міссі Елліот побажала легенді та його сім'ї "сили духу та тіла".

З "бандою" N.W.A, а потім вже як сольний виконавець і продюсер, Dr. Dre став одним з головних реперів так званого "west coast хіп-хопу", а також відіграв ключову роль у кар'єрі таких реп-зірок як Eminem, 50 Cent та Кендрік Ламар.

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш TelegramабоViber!