Як вручали American Music Awards

Published

У Лос-Анджелесі вручили American Music Awards виконавцям у різних жанрах: поп/рок, хіп-хоп, R&B, кантрі та інші. Переможців у номінаціях обирають глядачі.

Виконавицею року стала акторка та співачка Аріана Гранде.

Автор фото, Reuters

Підпис до фото, Виконавицею року стала акторка та співачка Аріана Гранде.
Новим виконавцем року назвали Зейна, колишнього учасника гурту One Direction.

Автор фото, AP

Підпис до фото, Новим виконавцем року назвали Зейна, колишнього учасника гурту One Direction.
Селена Гомес

Автор фото, Reuters

Підпис до фото, 24-річна Селена Гомес, яку відзначили як улюблену виконавицю у стилі рок/поп, у своїй емоційній промові під час нагородження розповіла про те, як подолала депресію.
Джастін Бібер

Автор фото, epa

Підпис до фото, Джастін Бібер отримав чотири нагороди. Його назвали улюбленим виконавцем у рок/поп, у цьому ж стилі відзначили його альбом "Purpose" та пісню "Love Yourself". Окрім того, кліп на його "Sorry" назвали відео року. (Фото з концерту в Італії)
 Дрейк

Автор фото, AP

Підпис до фото, Репер Дрейк забрав всі три нагороди в стилі хіп-хоп. Його визнали найкращим виконавцем, а також відзначили його альбом "Views" та пісню "Hotline Bling". Композицію Ріанни з Дрейком "Work" відзначили як улюблену пісню в стилі R&B. А Ріанну назвали улюбленою виконавицею в цьому стилі.
Twenty One Pilots

Автор фото, Reuters

Підпис до фото, "Twenty One Pilots" назвали улюбленим гуртом у стилях рок/поп та альтернативний рок.
 Леді Гага

Автор фото, Getty

Підпис до фото, Окрім "Twenty One Pilots" на сцені у Лос-Анжелесі виступили Леді Гага та Бруно Марс.