Останній день УПЦ (МП) в Києво-Печерській лаврі. Що далі?
Published
Намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павло (Лебідь) під час служби, яка формально мала стати для УПЦ (МП) останньою, заявив, що не залишатиме лавру.
У відеозверненні він сказав, що чекатиме на відповідне рішення суду.
Кореспондент ВВС Віталій Червоненко проаналізував події навколо лаври.
Дивіться наш YouTube! Там більше відео, ніж на сайті.


