You’re viewing a text-only version of this website that uses less data. View the main version of the website including all images and videos.
Нагірний Карабах. "Я повернувся додому після 28 років вигнання"
Published
На початку 1990-х Агдам, що в Нагірному Карабаху, був жвавим містом, але зараз це величезне поле руїн.
У 1993 році тут тривали запеклі бої між військами Вірменії і Азербайджану. Потім майже 30 років місто перебувало під контролем вірменських сил.
Азербайджан повернув собі цю територію за недавньою угодою про припинення бойових дій в Нагірному Карабасі.
Під час першої війни в регіоні азербайджанця Натіка Аллах'ярова поранили в ногу, відтоді він жив у гуртожитку для вимушених переселенців. Майже 30 років він мріяв одного дня повернутися додому.
Дивіться наш YouTube! Там більше відео, ніж на сайті.