You’re viewing a text-only version of this website that uses less data. View the main version of the website including all images and videos.
"Я втратила руки і ноги через коронавірус"
Published
Історію цієї жінки неможливо слухати без сліз. До хвороби Керолайн мала хороше здоров'я та була у добрій формі, але коронавірус назавжди змінив її життя.
Вона потрапила до лікарні з ускладненнями і місяць пролежала у комі, а коли прийшла до тями, її руки та ноги почорніли - у неї почався сепсис.
Жінка втратила усі кінцівки, але не жагу до життя. Проте Керолайн застерігає усіх: не треба недооцінювати коронавірус.
Підписуйтеся на наш Youtube-канал! Там більше відео, ніж на сайті.