"Я втратила руки і ноги через коронавірус"

Published

Історію цієї жінки неможливо слухати без сліз. До хвороби Керолайн мала хороше здоров'я та була у добрій формі, але коронавірус назавжди змінив її життя.

Вона потрапила до лікарні з ускладненнями і місяць пролежала у комі, а коли прийшла до тями, її руки та ноги почорніли - у неї почався сепсис.

Жінка втратила усі кінцівки, але не жагу до життя. Проте Керолайн застерігає усіх: не треба недооцінювати коронавірус.

Підписуйтеся на наш Youtube-канал! Там більше відео, ніж на сайті.