Священник з Чернігівщини прихистив білченя

Published

"Запаси по всій хаті - цукерки, шишки, гриби", - сміється отець Тимон з селища Седнів на Чернігівщині з білченя Степана.

Отець Тимон – настоятель Свято-Георгіївського храму, і саме він знайшов перелякану тварину всередині церкви на свято Радуниці (поминальний день).

Степану зробили вольєр, а діти з усього селища приходять із ним фотографуватися. Відпускати білченя не планують - мовляв, загине у дикій природі.

Дивіться наш YouTube! Там більше відео, ніж на сайті.