You’re viewing a text-only version of this website that uses less data. View the main version of the website including all images and videos.
Чому нам хочеться обнімати усе мімімішне?
Published
Чи бувало у вас так, що дивитися на малюка - і такий він милий, що аж "хочеться з'їсти"?
Або вщипнути цуценя?
Вчені кажуть, що це нормально.
У Каліфорнійському університеті дослідили, що таким чином наш мозок намагається дати раду сильним емоціям, які нас сповнюють під час споглядання милих дітей чи тваринок.
"Мила агресія" - що воно таке?
Дивіться відео BBC News Україна в будь-який час - підписуйтеся на наш канал у YouTube.