You’re viewing a text-only version of this website that uses less data. View the main version of the website including all images and videos.
Я саджаю дуби. Чи стане Україна дібровою?
Президент Зеленський днями дав Кабміну завдання - посадити за три роки мільярд дерев.
Експерти скептично ставляться до того, наскільки реально втілити цю ідею. Але в Україні при цьому є ентузіасти, які задовго до закликів Володимира Зеленського почали самотужки відновлювати насадження дерев.
Приміром, учасники неформальної групи "Україна - діброва" щоосені збирають жолуді і потім висаджують у надії, що з них колись виростуть могутні дуби.
Ми поспілкувалися з одним з лідерів групи Миколою Арсенюком, який розповів, чому важливо відновлювати насадження дубів, як це робити і навіть показав інструменти власної розробки.
Відео Романа Лебедя, Олексія Бухала та Івана Єрмакова.
І підписуйтеся на наш Youtube-канал! Там більше відео, ніж на сайті.