Я саджаю дуби. Чи стане Україна дібровою?

Published
Час прочитання: 1 хв

Президент Зеленський днями дав Кабміну завдання - посадити за три роки мільярд дерев.

Експерти скептично ставляться до того, наскільки реально втілити цю ідею. Але в Україні при цьому є ентузіасти, які задовго до закликів Володимира Зеленського почали самотужки відновлювати насадження дерев.

Приміром, учасники неформальної групи "Україна - діброва" щоосені збирають жолуді і потім висаджують у надії, що з них колись виростуть могутні дуби.

Ми поспілкувалися з одним з лідерів групи Миколою Арсенюком, який розповів, чому важливо відновлювати насадження дубів, як це робити і навіть показав інструменти власної розробки.

Відео Романа Лебедя, Олексія Бухала та Івана Єрмакова.

І підписуйтеся на наш Youtube-канал! Там більше відео, ніж на сайті.