Сапери, які втратили ноги, продовжують розміновувати поля
Сапери, які втратили ноги, продовжують розміновувати поля
Published
У Харківській області працюють вибухотехніки, які втратили кінцівки під час служби. Пройшовши протезування і реабілітацію, вони повертаються до роботи і розміновують звільнену минулого року територію.



