Amerika: Luksuzni soliteri u Los Anđelesu osvanuli prekriveni grafitima

Objavljeno

Dvadeset sedam spratova dva nedovršena luksuzna solitera u Los Anđelesu išarano je grafitima.

Ovo gradilište u centru kalifornijskog grada napušteno je od 2019. godine.

Policija navodi da je više od 10 ljudi ušlo u zgradu, ali da je privedeno samo dvoje, dok su ostali pobegli.

Pratite nas na Fejsbuku, Tviteru i Vajberu. Ako imate predlog teme za nas, javite se na bbcnasrpskom@bbc.co.uk